Przejdź do menuPrzejdź do głównej zawartościprzejdź do wyszukiwania

Plan transmisji sportowych w CANAL+ [22-24.10]

Plan transmisji 12. kolejki PKO BP Ekstraklasy w CANAL+

piątek, 22 października
17:40 Radomiak Radom - Górnik Łęczna, CANAL+SPORT
komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow
20:00 - 23:00 Super Piątek, CANAL+SPORT
prowadząca: Daria Kabała-Malarz; gość: Maciej Murawski
20:25 Lech Poznań - Wisła Płock, CANAL+SPORT
komentarz: Michał Mitrut, Radosław Majdan

sobota, 23 października
12:10 Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, CANAL+SPORT
komentarz: Filip Surma, Kamil Kosowski
14:40 Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze, CANAL+SPORT
komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda
17:10 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok, CANAL+SPORT
komentarz: Michał Mitrur, Maciej Murawski
19:30 Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, CANAL+SPORT
komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
22:00 Liga+, CANAL+SPORT
prowadzący: Michał Wodziński; goście: Andrzej Juskowiak, Marcin Baszczyński

niedziela, 24 października
14:40 KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia, CANAL+SPORT
komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
17:10 Warta Poznań - Stal Mielec, CANAL+SPORT2
komentarz: Piotr Glamowski, Wojciech Jagoda
19:30 Piast Gliwice - Legia Warszawa, CANAL+SPORT
komentarz: Adam Marchliński, Marcin Baszczyński
22:00 Liga+Extra ze stadionu Piasta, CANAL+SPORT
prowadzący: Bartosz Gleń, Krzysztof Marciniak

poniedziałek, 25 października
20:00 Ekstraklasa po godzinach, CANAL+SPORT
prowadzący: Filip Surma

Plan transmisji 9. kolejki Premier League w CANAL+

piątek, 22 października
20:55 Arsenal - Aston Villa, CANAL+SPORT2
komentarz: Adrian Olek, Rafał Nahorny

sobota, 23 października
13:25 Chelsea - Norwich City, CANAL+SPORT2
komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka
15:55 Multi Premier League / Crystal Palace - Newcastle, Everton - Watford, Leeds - Wolverhampton, Southampton - Burnley, CANAL+SPORT2
moderator: Krzysztof Marciniak
15:55 Leeds United - Wolverhampton, CANAL+PREMIUM
komentarz: Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński
15:55 Crystal Palace - Newcastle United, CANAL+ online
15:55 Southampton - Burnley, CANAL+FAMILY
komentarz: Adrian Olek, Grzegorz Kaczmarczyk
15:55 Everton - Watford, CANAL+NOW
komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka
18:25 Brighton - Manchester City, CANAL+SPORT2
komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

niedziela, 24 października
14:55 West Ham United - Tottenham Hotspur, CANAL+SPORT2
komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki
14:55 Brentford - Leicester City, CANAL+NOW
komentarz: Adrian Olek, Michał Gutka
17:15 Manchester United - Liverpool, CANAL+SPORT
komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

poniedziałek, 25 października
21:00 Jej Wysokość Premier League, CANAL+SPORT
prowadzący: Andrzej Twarowski

Plan transmisji 11. kolejki Ligue 1 Uber Eats

sobota, 23 października
20:55 Lille OSC - Stade Brest, nSport+
komentarz: Tomasz Smokowski, Michał Bojanowski

niedziela, 24 października
12:55 OGC Nice - Olympique Lyon, CANAL+ SPORT2
komentarz: Artur Kwiatkowski, Michał Bojanowski
14:55 RC Lens - FC Metz, CANAL+ FAMILY
komentarz: Tomasz Smokowski, Marek Jóźwiak
14:55 Stade Rennes - RC Strasbourg, CANAL+ online
16:55 AS Monaco - Montpellier HSC, CANAL+ online
20:40 Olympique Marsylia - Paris SG, CANAL+ SPORT2
komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki

Plan transmisji 10. kolejki LaLiga Santander

sobota, 23 października
16:10 Cadiz CF - Deportivo Alaves, nSport+
komentarz: Łukasz Wiśniowski, Leszek Orłowski

niedziela, 24 października
16:10 FC Barcelona - Real Madryt, CANAL+ PREMIUM
komentarz: Przemysław Pełka, Tomasz Ćwiąkała
16:10 FC Barcelona - Real Madryt: komentarz probarceloński, CANAL+ online
16:10 FC Barcelona - Real Madryt: komentarz promadrycki, CANAL+ online
18:25 Real Betis - Rayo Vallecano, nSport+
komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński
20:55 Atletico Madryt - Real Sociedad, nSport+
komentarz: Michał Mitrut, Leszek Orłowski

poniedziałek, 25 października
20:55 Getafe CF - Celta Vigo, CANAL+ SPORT2
komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski

Plan transmisji WTA 500 w Moskwie w CANAL+

piątek, 22 października
10:00 Ćwierćfinał #1, CANAL+SPORT
komentarz: Michał Lewandowski, Klaudia Jans-Ignacik
12:00 Ćwierćfinał #2, CANAL+SPORT
komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Klaudia Jans-Ignacik
14:00 Ćwierćfinał #3, CANAL+SPORT2
komentarz: Marek Furjan, Joanna Sakowicz-Kostecka
16:00 Ćwierćfinał #4, CANAL+SPORT2
komentarz: Bartosz Ignacik, Tomasz Wiktorowski

sobota, 23 października
11:00 Półfinał #1, CANAL+FAMILY
komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Tomasz Wiktorowski
13:00 Półfinał #2, CANAL+FAMILY
komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Tomasz Wiktorowski

niedziela, 24 października
11:00 Finał, CANAL+SPORT
komentarz: Marek Furjan, Klaudia Jans-Ignacik

Plan transmisji WTA 250 na Teneryfie w CANAL+

piątek, 22 października
11:30 - 20:00 Ćwierćfinały, CANAL+ online

sobota, 23 października
16:00 - 20:00 Półfinały, CANAL+ online

niedziela, 24 października
17:00 Finał, CANAL+ online

Plan transmisji NBA w CANAL+

noc z piątku na sobotę, 22/23 października
01:00 NBA 360 - łączona transmisja meczów NBA, CANAL+SPORT
komentarz: Artur Kwiatkowski
04:00 LA Lakers - Phoenix Suns, CANAL+SPORT
komentarz: Wojciech Michałowicz, Waldemar Kijanowski

noc z soboty na niedzielę, 23/24 października
00:00 Atlanta - Cleveland, CANAL+SPORT
komentarz: B. Tomczak, D. Tomczyk

Inne transmisje sportowe w CANAL+

piątek, 22 października
20:55 LaLiga Smartbank: Eibar - Cartagena, CANAL+ online

sobota, 23 października
11:55 Statscore Futsal Ekstraklasa: Piast Gliwice - Red Devils Chojnice, nSport+
15:00 European Le Mans Series Portimao: kwalifikacje LMGTE, nSport+ i CANAL+NOW
komentarz: Michał Fijałkowski
15:20 European Le Mans Series Portimao: kwalifikacje LMP3, nSport+ i CANAL+NOW
komentarz: Michał Fijałkowski
15:40 European Le Mans Series Portimao: kwalifikacje LMP2, nSport+ i CANAL+NOW
komentarz: Michał Fijałkowski
18:10 LaLiga Smartbank: Sporting Gijon - Real Valladolid, nSport+
komentarz: Dominik Woźniak, Jakub Kręcidło

niedziela, 24 października
10:00 Wysoki Pressing, CANAL+SPORT
prowadzący: Michał Kołodziejczyk
13:55 LaLiga Smartbank: Mirandes - Almeria, CANAL+ online
13:30 - 18:25 European Le Mans Series: runda 6 w Portimao, nSport+
komentarz: Michał Fijałkowski, Sławomir Szymczak
18:25 Liga ACB: Barca - Unicaja, CANAL+FAMILY
komentarz: Wojciech Michałowicz, Kamil Chanas