Przejdź do menuPrzejdź do głównej zawartościprzejdź do wyszukiwania

Weekendowy plan transmisji sportowych w CANAL+ [14 - 16 stycznia]

Plan transmisji 22. kolejki Premier League w CANAL+

piątek, 14 stycznia
20:55 Brighton - Crystal Palace, CANAL+ SPORT
komentarz: Adrian Olek, Michał Gutka

sobota, 15 stycznia
13:25 Manchester City - Chelsea, CANAL+ SPORT
komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka
15:55 Multi Premier League, CANAL+ SPORT
moderator: Grzegorz Kaczmarczyk
15:55 Wolverhampton - Southampton, CANAL+ PREMIUM
komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny
15:55 Newcastle United - Watford, CANAL+ SPORT2
komentarz: Adrian Olek, Tomasz Ćwiąkała
15:55 Norwich City - Everton, CANAL+ FAMILY
komentarz: Piotr Glamowski, Jakub Polkowski
18:25 Aston Villa - Manchester United, CANAL+ SPORT
komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

niedziela, 16 stycznia
14:55 West Ham United - Leeds United, CANAL+ SPORT
komentarz: Andrzej Twarowski, Kamil Kosowski
14:55 Liverpool - Brentford, CANAL+ SPORT2
komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
17:25 Tottenham Hotspur - Arsenal, CANAL+ SPORT
komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

Plan transmisji 21. kolejki Ligue 1 Uber Eats w CANAL+

piątek, 14 stycznia
20:55 OGC Nice - FC Nantes, CANAL+ SPORT2 / nSport+
komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki

sobota, 15 stycznia
16:55 AS Saint-Etienne - RC Lens, nSport+
komentarz: Tomasz Smokowski, Michał Bojanowski
20:55 Paris SG - Stade Brest, CANAL+ SPORT
komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak

niedziela, 16 stycznia
14:55 AS Monaco - Clermont Foot, CANAL+ online
17:00 ESTAC Troyes - Olympique Lyon, CANAL+ online
20:40 Olympique Marsylia - Lille OSC, CANAL+ SPORT
komentarz: Krzysztof Marciniak, Marek Jóźwiak

Plan transmisji WTA 500 w Sydney w CANAL+

piątek, 14 stycznia
03:30 Półfinał 1: Barbora Krejcikova - Anett Kontaveit, CANAL+ SPORT
komentarz: Michał Lewandowski, Klaudia Jans-Ignacik
09:00 Półfinał 2: Paula Badosa, Daria Kasatkina, CANAL+ SPORT
komentarz: Bartek Ignacik, Joanna Sakowicz-Kostecka

sobota, 15 stycznia
07:00 Finał, CANAL+ SPORT
komentarz: Marek Furjan, Joanna Sakowicz-Kostecka

Plan transmisji WTA 250 w Adelajdzie w CANAL+

piątek, 14 stycznia
02:30 Alison Riske - Tamara Zidansek, CANAL+ online
09:30 Cori Gauff - Keys/Samsonova, CANAL+ online

sobota, 15 stycznia
06:30 Finał, CANAL+ online

Plan transmisji NBA w CANAL+

noc z czwartku na piątek, 13/14 stycznia
01:30 Milwaukee Bucks - Golden State Warriors, CANAL+ SPORT
komentarz: Wojciech Michałowicz, Waldemar Kijanowski

noc z piątku na sobotę, 14/15 stycznia
01:30 Chicago Bulls - Golden State Warriors, CANAL+ SPORT
komentarz: Bartłomiej Tomczak, Wojciech Michałowicz

noc z soboty na niedzielę, 15/16 stycznia
00:00 Milwaukee Bucks - Toronto Raptors, CANAL+ SPORT
komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

niedziela, 16 stycznia
19:00 Detroit Pistons - Phoenix Suns, CANAL+ SPORT2
komentarz: Artur Kwiatkowski, Kamil Chanas

Inne transmisje sportowe w CANAL+

piątek, 14 stycznia
20:25 Trzeci Wiraż: Artiom Łaguta, nSport+
redakcja: Marcin Majewski

sobota, 15 stycznia
20:40 Liga Mistrzów FIBA: UCAM Murcia - Hereda San Pablo Burgos, nSport+
komentarz: Gabriel Rogaczewski, Waldemar Kijanowski

niedziela, 16 stycznia
12:25 Liga ACB: Valencia Basket - Barça, CANAL+ NOW
komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz
13:55 LaLiga Santander: Elche - Villarreal, nSport+
komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała
16:55 Liga ACB: Zaragoza BAXI Manresa - Gran Canaria, nSport+
19:30 Sędziowie odc. 5 "Brylant i Liściu", CANAL+ SPORT
redakcja: Maciej Klimek, Michał Siejak
23:00 Sport+, CANAL+ SPORT