Przejdź do menuPrzejdź do głównej zawartościprzejdź do wyszukiwania

Weekendowy plan transmisji sportowych w CANAL+ [15-17.10]

Plan transmisji 11. kolejki PKO BP Ekstraklasy w CANAL+

sobota, 16 października
12:10 Górnik Łęczna - Piast Gliwice, CANAL+SPORT
komentarz: Adrian Olek, Wojciech Jagoda
14:40 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk, CANAL+SPORT
komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow
17:00 Górnik Zabrze - Wisła Kraków, CANAL+SPORT
komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki
19:40 Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa, CANAL+SPORT
komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski
22:00 Liga+, CANAL+SPORT
prowadzący: Rafał Dębiński

niedziela, 17 października
12:10 Wisła Płock - Pogoń Szczecin, CANAL+SPORT
komentarz: Piotr Glamowski, Wojciech Jagoda
14:40 Cracovia - Warta Poznań, CANAL+SPORT
komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow
17:00 Legia Warszawa - Lech Poznań, CANAL+PREMIUM i CANAL+SPORT3
komentarz: Przemysław Pełka, Radosław Majdan
19:30 Liga+Extra, CANAL+PREMIUM i CANAL+SPORT3
prowadzący: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń
21:00 Turbokozak, CANAL+PREMIUM i CANAL+SPORT3
prowadzący: Bartosz Ignacik
21:30 Turbokozak Extra, CANAL+SPORT2
prowadzący: Bartosz Ignacik

poniedziałek, 18 października
17:40 Stal Mielec - Zagłębie Lubin, CANAL+SPORT
komentarz: Adam Marchliński, Marek Jóźwiak
20:00 - 23:00 Ekstraklasa po godzinach, CANAL+SPORT
prowadzący: Filip Surma; gość: Marcin Baszczyński
20:25 Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom, CANAL+SPORT
komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan

Plan transmisji 8. kolejki Premier League w CANAL+

sobota, 16 października
13:25 Watford - Liverpool, CANAL+SPORT2
komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
15:55 Multi Premier League, CANAL+SPORT2
moderator: Krzysztof Marciniak
15:55 Aston Villa - Wolverhampton, CANAL+ online
komentarz: Piotr Glamowski
15:55 Norwich City - Brighton, CANAL+ online
komentarz: Michał Kornacki
15:55 Southampton - Leeds, CANAL+ online
komentarz: Grzegorz Kaczmarczyk
15:55 Leicester City - Manchester United, CANAL+FAMILY i CANAL+ online
komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki
15:55 Manchester City - Burnley, CANAL+NOW
komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka
18:25 Brentford - Chelsea, CANAL+SPORT2
komentarz: Piotr Glamowski, Jarosław Koliński

niedziela, 17 października
14:55 Everton - West Ham United, CANAL+PREMIUM
komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
17:25 Newcastle United - Tottenham Hotspur, CANAL+SPORT
komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

poniedziałek, 18 października
20:55 Arsenal - Crystal Palace, nSport+
komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny
23:00 Jej Wysokość Premier League, nSport+
prowadzący: Andrzej Twarowski

Plan transmisji 10. kolejki Ligue 1 Uber Eats w CANAL+

piątek, 15 października
20:55 Paris SG - Angers SCO, CANAL+ SPORT
komentarz: Krzysztof Marciniak, Tomasz Wieszczycki

sobota, 16 października
20:55 Olympique Lyon - AS Monaco, nSport+
komentarz: Filip Surma, Marek Jóźwiak

niedziela, 17 października
12:55 ESTAC Troyes - OGC Nice, CANAL+ online
14:55 FC Metz - Stade Rennes, CANAL+ online
16:55 Montpellier HSC - RC Lens, CANAL+ NOW
komentarz: Tomasz Smokowski, Michał Bojanowski
20:40 Olympique Marsylia - FC Lorient, CANAL+ SPORT
komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak

Plan transmisji 9. kolejki LaLiga Santander w CANAL+

sobota, 16 października
20:55 Real Sociedad - RCD Mallorca, CANAL+ NOW
komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

niedziela, 17 października
13:55 Rayo Vallecano - Elche CF, CANAL+ SPORT2
komentarz: Cezary Olbrycht, Leszek Orłowski
16:10 Celta Vigo - Sevilla FC, nSport+
komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała

poniedziałek, 18 października
20:55 RCD Espanyol - Cadiz CF, nSport+
komentarz: Michał Mitrut, Jakub Kręcidło

Plan transmisji finałów Speedway of Nations w CANAL+

sobota, 16 października
16:30 Pierwszy finał SON, CANAL+PREMIUM
komentarz: Maciej Noskowicz, Wojciech Dankiewicz

niedziela, 17 października
16:30 Drugi finał SON, CANAL+SPORT2
komentarz: Maciej Noskowicz, Wojciech Dankiewicz

Plan transmisji BNP Paribas Open 2021 w CANAL+

noc z piątku na sobotę, 15/16 października
03:00 Pierwszy półfinał, CANAL+SPORT
komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Klaudia Jans-Ignacik

05:00 Drugi półfinał, CANAL+SPORT
komentarz: Marek Furjan, Klaudia Jans-Ignacik

niedziela, 17 października
22:00 Finał, CANAL+SPORT
komentarz: Bartosz Ignacik, Tomasz Wiktorowski

Inne transmisje sportowe w CANAL+

sobota, 16 października
11:55 Futsal Ekstraklasa: Constract Lubawa - Legia Warszawa, nSport+
komentarz: Michał Kornacki, Grzegorz Kaczmarczyk
18:10 LaLiga Smartbank: Las Palmas - Teneryfa, nSport+
komentarz: Karol Płatek, Jakub Kręcidło
20:30 Boks zawodowy: Utilita Arena w Newcastle, CANAL+SPORT2
komentarz: Edward Durda, Grzegorz Proksa

niedziela, 17 października
10:00 Wysoki Pressing, CANAL+SPORT
prowadząca: Daria Kabała-Malarz
15:55 LaLiga Smartbank: Leganes - Real Valladolid, CANAL+ online
18:25 Liga ACB: Baskonia - Lenovo Tenerife, nSport+
komentarz: Artur Kwiatkowski, Wojciech Michałowicz