Przejdź do menuPrzejdź do głównej zawartościprzejdź do wyszukiwania

Weekendowy plan transmisji sportowych w CANAL+ [19-21 listopada]

Plan transmisji 15. kolejki PKO BP Ekstraklasy w CANAL+

sobota, 20 listopada
12:10 Warta Poznań - Wisła Płock, CANAL+SPORT
komentarz: Robert Skrzyński, Wojciech Jagoda
14:40 Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, CANAL+SPORT
komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan
17:10 Stal Mielec - Lechia Gdańsk, CANAL+SPORT
komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow
19:30 Lech Poznań - Piast Gliwice, CANAL+SPORT
komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski
22:00 Liga+, CANAL+SPORT
prowadzący: Rafał Dębiński; goście: Kamil Kosowski, Grzegorz Mielcarski

niedziela, 21 listopada
12:10 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Łęczna, CANAL+SPORT
komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow
14:40 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław, CANAL+SPORT
komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski
17:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa, CANAL+PREMIUM i CANAL+SPORT3
komentarz: Przemysław Pełka, Marcin Baszczyński
19:30 Liga+Extra, CANAL+PREMIUM
prowadzący: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń
21:00 Turbokozak, CANAL+PREMIUM
prowadzący: Bartosz Ignacik; Turbokozak: Leonardo Rossi
21:30 Turbokozak Extra, CANAL+SPORT3
prowadzący: Bartosz Ignacik; gość: Iga Baumgart-Witan

poniedziałek, 22 listopada
17:40 KGHM Zagłębie Lubin - Radomiak Radom, CANAL+SPORT
komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski
20:00 - 23:00 Ekstraklasa po godzinach, CANAL+SPORT
prowadzący: Filip Surma
20:25 Cracovia - Raków Częstochowa, CANAL+SPORT
komentarz: Adrian Olek, Grzegorz Mielcarski

Plan transmisji 12. kolejki Premier League w CANAL+

sobota, 20 listopada
13:25 Leicester City - Chelsea, CANAL+SPORT2
komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
15:55 Multi Premier League, CANAL+SPORT2
moderator: Krzysztof Marciniak
15:55 Watford - Manchester United, CANAL+PREMIUM
komentarz: Przemysław Pełka, Kamil Kosowski
15:55 Aston Villa - Brighton, CANAL+NOW
komentarz: Adrian Olek, Michał Gutka
15:55 Wolverhampton - West Ham, CANAL+FAMILY
komentarz: Piotr Glamowski, Jarosław Kolinski
15:55 Burnley - Crystal Palace, CANAL+ online
komentarz: Marcin Rosłoń
15:55 Norwich City - Southampton, CANAL+ online
komentarz: Grzegorz Kaczmarczyk
15:55 Newcastle - Brentford, CANAL+ online
komentarz: Adam Zakrzewski
18:25 Liverpool - Arsenal, CANAL+SPORT2
komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

niedziela, 21 listopada
14:55 Manchester City - Everton, CANAL+PREMIUM
komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki
17:25 Tottenham - Leeds, CANAL+SPORT
komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

poniedziałek, 22 listopada
21:00 Jej Wysokość Premier League, CANAL+SPORT2
prowadzący: Andrzej Twarowski; goście: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny, Kamil Kosowski

Plan transmisji 14. kolejki LaLiga Santander w CANAL+

piątek, 19 listopada
20:55 Levante UD - Athletic Club, CANAL+ SPORT2
komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Jakub Kręcidło

sobota, 20 listopada
20:55 FC Barcelona - RCD Espanyol, CANAL+ SPORT2
komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

niedziela, 21 listopada
13:55 Getafe CF - Cadiz CF, nSport+
komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Tomasz Lipiński
18:25 Elche CF - Real Betis, CANAL+ SPORT2
komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Ćwiąkała
20:55 Real Sociedad - Valencia CF, nSport+
komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

Plan transmisji 14. kolejki Ligue 1 Uber Eats w CANAL+

piątek, 19 listopada
20:55 AS Monaco - Lille OSC, CANAL+ SPORT
komentarz: Krzysztof Marciniak, Tomasz Wieszczycki

sobota, 20 listopada
16:55 Paris SG - FC Nantes, nSport+
komentarz: Tomasz Smokowski, Marek Jóźwiak
20:55 Stade Rennes - Montpellier HSC, CANAL+ online

niedziela, 21 listopada
12:55 Stade Brest - RC Lens, CANAL+ SPORT2
komentarz: Filip Surma, Michał Bojanowski
14:55 RC Strasbourg - Stade Reims, CANAL+ online
20:40 Olympique Lyon - Olympique Marsylia, CANAL+ SPORT
komentarz: Rafał Dębiński, Jakub Polkowski

Plan transmisji NBA w CANAL+

noc z piątku na sobotę, 19/20 listopada
04:00 Phoenix Suns - Dallas Mavericks, CANAL+SPORT
komentarz: Artur Kwiatkowski, Wojciech Michałowicz

sobota, 20 listopada
23:00 New York Knicks - Houston Rockets, CANAL+SPORT2
komentarz: Gabriel Rogaczewski, Dominik Tomczak

niedziela, 21 listopada
21:30 Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks, CANAL+SPORT2
komentarz: Wojciech Michałowicz, Radosław Hyży

Inne transmisje sportowe w CANAL+

piątek, 19 listopada
20:55 LaLiga Smartbank: Fuenlabrada - Mirandes, CANAL+ online

sobota, 20 listopada
13:55 Rugby Autumn Nations Series: Szkocja - Japonia, CANAL+NOW i nSport+
18:25 Rugby Autumn Nations Series: Walia - Australia, CANAL+NOW
20:40 Liga ACB: Lenovo Tenerife - Gran Canaria, nSport+
komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

niedziela, 21 listopada
10:00 Wysoki Pressing, CANAL+SPORT
prowadząca: Daria Kabała-Malarz
11:55 Futsal Ekstraklasa: Leszno - AZS UW Wilanów, CANAL+NOW
komentarz: Adrian Olek, Wojciech Jagoda
15:55 Rugby Autumn Nations Series: Irlandia - Argentyna, CANAL+SPORT2
19:55 Liga ACB: Hereda San Pablo Burgos - Barca, CANAL+NOW
komentarz: Michał Łopaciński, Szymon Szewczyk
20:25 Trzeci Wiraż: Maciej Janowski, nSport+
redakcja: Marcin Majewski
20:25 LaLiga Smartbank: Ponferradina - Sporting Gijon, CANAL+ online