Przejdź do menuPrzejdź do głównej zawartościprzejdź do wyszukiwania

Weekendowy plan transmisji sportowych w CANAL+ [26-28 listopada]

Plan transmisji 16. kolejki PKO BP Ekstraklasy w CANAL+

piątek, 26 listopada
17:40 Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, CANAL+SPORT
komentarz: Michał Mitrut, Grzegorz Mielcarski
20:00 - 23:00 Super Piątek, CANAL+SPORT
prowadzący: Cezary Olbrycht, gość: Michał Żewłakow
20:25 Wisła Kraków - Radomiak Radom, CANAL+SPORT
komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan

sobota, 27 listopada
12:10 Górnik Łęczna - Górnik Zabrze, CANAL+SPORT
komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda
14:40 Śląsk Wrocław - Stal Mielec, CANAL+SPORT
komentarz: Michał Mitrut, Grzegorz Mielcarski
17:10 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk, CANAL+SPORT
komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski
19:30 Raków Częstochowa - KGHM Zagłębie Lubin, CANAL+SPORT
komentarz: Piotr Laboga, Marcin Baszczyński
22:00 Liga+, CANAL+SPORT
prowadzący: Michał Wodziński; gośćie: Andrzej Juskowiak, Marek Jóźwiak

niedziela, 28 listopada
12:10 Wisła Płock - Cracovia, CANAL+SPORT
komentarz: Adrian Olek, Wojciech Jagoda
14:30 Lech Poznań - Warta Poznań, CANAL+SPORT
komentarz: Robert Skrzyński, Tomasz Wieszczycki
17:00 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok, CANAL+PREMIUM
komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
19:30 Liga+Extra, CANAL+PREMIUM
prowadzący: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń
21:00 Turbokozak, CANAL+PREMIUM
prowadzący: Bartosz Ignacik
21:30 Turbokozak Extra, CANAL+SPORT3
prowadzący: Bartosz Ignacik

poniedziałek, 29 listopada
20:00 Ekstraklasa po godzinach, CANAL+SPORT
prowadzący: Filip Surma; gość: Radosław Majdan

Plan transmisji 13. kolejki Premier League w CANAL+

sobota, 27 listopada
13:25 Arsenal - Newcastle United, CANAL+SPORT2
komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka
15:55 Crystal Palace - Aston Villa, CANAL+SPORT2
koemntarz: Adrian Olek, Jarosław Koliński
15:55 Liverpool - Southampton, CANAL+PREMIUM
komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny
15:55 Norwich City - Wolverhampton, CANAL+NOW i CANAL+FAMILY
komentarz: Piotr Glamowski, Grzegorz Kaczmarczyk
18:25 Brighton - Leeds United, CANAL+SPORT2
komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

niedziela, 28 listopada
14:55 Manchester City - West Ham United, CANAL+PREMIUM
komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny
14:55 Brentford - Everton, CANAL+SPORT2
komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski
14:55 Leicester City - Watford, CANAL+NOW
komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka
17:25 Chelsea - Manchester United, CANAL+SPORT
komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

poniedziałek, 29 listopada
21:00 Jej Wysokość Premier League, CANAL+SPORT
prowadzący: Andrzej Twarowski; goście: Przemysław Rudzki, Przemysław Pełka, Kamil Kosowski

Plan transmisji 15. kolejki Ligue 1 Uber Eats w CANAL+

piątek, 26 listopada
20:55 RC Lens - Angers SCO, nSport+
komentarz: Krzysztof Marciniak, Michał Bojanowski

sobota, 27 listopada
20:55 OGC Nice - FC Metz, CANAL+ online

niedziela, 28 listopada
12:55 AS Saint-Etienne - Paris SG, CANAL+ SPORT2
komentarz: Filip Surma, Michał Bojanowski
14:55 AS Monaco - RC Strasbourg, CANAL+ online
16:55 Montpellier HSC - Olympique Lyon, nSport+
komentarz: Tomasz Smokowski, Paweł Grabowski
20:40 Olympique Marsylia - ESTAC Troyes, CANAL+ SPORT
komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak

Plan transmisji 15. kolejki LaLiga Santander w CANAL+

sobota, 27 listopada
13:55 Deportivo Alaves - Celta Vigo, nSport+
komentarz: Cezary Olbryct, Tomasz Lipiński
16:10 Valencia CF - Rayo Vallecano, nSport+
komentarz: Łukasz Wiśniowski, Leszek Orłowski
20:55 Villarreal CF - FC Barcelona, CANAL+ SPORT2
komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała

niedziela, 28 listopada
18:25 Cadiz CF - Atletico Madryt, CANAL+ SPORT2
komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała

poniedziałek, 29 listopada
19:00 Hola LaLiga, CANAL+SPORT
prowadzący: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała
20:55 CA Osasuna - Elche CF, CANAL+ SPORT2
komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski

Plan transmisji NBA w CANAL+

piątek, 26 listopada
21:30 Los Angeles Clippers - Detroit Pistons, CANAL+SPORT2
komentarz: Michał Łopaciński, Dominik Tomczyk

sobota, 27 listopada
00:00 Philadelphia 76ers - Minnesota Timberwolves, CANAL+SPORT
komentarz: Bartek Tomczak, Wojciech Michałowicz

niedziela, 28 listopada
21:30 Los Angeles Clippers - Golden State Warriors, CANAL+SPORT2
komentarz: Wojciech Michałowicz, Kamil Chanas

Inne transmisje sportowe w CANAL+

piątek, 26 listopada
20:25 This is Speedway: Bruce Penhall, nSport+
prowadzący: Łukasz Benz
20:55 LaLiga Smartbank: Mirandes - Oviedo, CANAL+ online
23:00 The Legends: Shay Given, CANAL+SPORT
prowadzący: Tomasz Ćwiąkała

sobota, 27 listopada
18:25 LaLiga Smartbank: Almeria - Huesca, nSport+
komentarz: Jakub Polkowski, Jakub Kręcidło

niedziela, 28 listopada
10:00 Wysoki Pressing, CANAL+SPORT
prowadząca: Daria Kabała-Malarz
11:00 "Denerwuje mnie Hurkacz" - rozmowa Michała Kołodziejczyka z Hubertem Hurkaczem, CANAL+SPORT
11:55 Futsal Ekstraklasa: Red Dragons Pniewy - Rekord Bielsko Biała, nSport+
komentarz: Edward Durda, Michał Kornacki
13:55 LaLiga Smartbank: Leganes - Las Palmas, CANAL+ online