Przejdź do menuPrzejdź do głównej zawartościprzejdź do wyszukiwania

Weekendowy plan transmisji sportowych w CANAL+ [3-5 grudnia]

Plan transmisji 17. kolejki PKO BP Ekstraklasy w CANAL+

piątek, 3 grudnia
17:40 Stal Mielec - Wisła Płock, CANAL+SPORT
komentarz: Michał Mitrut, Grzegorz Mielcarski
20:00 - 23:00 Super Piątek, CANAL+SPORT
prowadząca: Daria Kabała-Malarz; gość: Andrzej Juskowiak
20:25 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław, CANAL+SPORT
komentarz: Bartosz Gleń, Marcin Baszczyński

sobota, 4 grudnia
14:40 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Pogoń Szczecin, CANAL+SPORT
komentarz: Robert Skrzyński, Tomasz Wieszczycki
17:10 Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna, CANAL+SPORT
komentarz: Robert Skrzyński, Tomasz Wieszczycki
19:40 Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa, CANAL+SPORT
komentarz: Adam Marchliński, Radosław Majdan
22:00 Liga+, CANAL+SPORT
prowadzący: Rafał Dębiński; goście: Marcin Baszczyński, Michał Żewłakow

niedziela, 5 grudnia
17:00 KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań, CANAL+SPORT
komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski
19:30 Cracovia - Legia Warszawa, CANAL+SPORT
komentarz: Marcin Rosłoń, Grzegorz Mielcarski
22:00 Liga+Extra, CANAL+SPORT
prowadzący: Bartosz Gleń, Krzysztof Marciniak; gość: Marek Papszun

poniedziałek, 6 grudnia
20:00 Ekstraklasa po godzinach, CANAL+SPORT
prowadzący: Filip Surma; gość: Michał Żewłakow

Plan transmisji 15. kolejki Premier League w CANAL+

sobota, 4 grudnia
13:25 West Ham United - Chelsea, CANAL+SPORT2
komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
15:55 Multi Premier League, CANAL+SPORT2
moderator: Grzegorz Kaczmarczyk
15:55 Wolverhampton - Liverpool, CANAL+PREMIUM
komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki
15:55 Southampton - Brighton, CANAL+NOW
komentarz: Adrian Olek, Michał Gutka
15:55 Newcastle - Burnley, CANAL+ online
18:25 Watford - Manchester City, CANAL+SPORT2
komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski

niedziela, 5 grudnia
14:55 Manchester United - Crystal Palace, CANAL+PREMIUM
komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny
14:55 Leeds United - Brentford, CANAL+SPORT
komentarz: Adrian Olek, Grzegorz Kaczmarczyk
14:55 Tottenham Hotspur - Norwich City, CANAL+SPORT2
komentarz: Przemysław Rudzki, Michał Gutka
17:25 Aston Villa - Leicester City, CANAL+PREMIUM
komentarz: Andrzej Twarowski, Kamil Kosowski

poniedziałek, 6 grudnia
20:55 Everton - Arsenal, CANAL+SPORT
komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki
23:00 Jej Wysokość Premier League, CANAL+SPORT
prowadzący: Andrzej Twarowski; goście: Rafał Nahorny, Michał Gutka, Kamil Kosowski

Plan transmisji 16. kolejki LaLiga Santander w CANAL+

sobota, 4 grudnia
13:55 Sevilla FC - Villarreal CF, nSport+
komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała
20:55 Real Sociedad - Real Madryt, CANAL+ SPORT2
komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

niedziela, 5 grudnia
13:55 Rayo Vallecano - RCD Espanyol, nSport+
komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
16:10 Elche CF - Cadiz CF, CANAL+ SPORT2
komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski

poniedzałek, 6 grudnia
19:00 Hola LaLiga, CANAL+SPORT2
prowadzący: Tomasz Ćwiąkała
20:55 Getafe CF - Athletic Club, CANAL+ SPORT2
komentarz: Michał Mitrut, Leszek Orłowski

Plan transmisji 17. kolejki Ligue 1 Uber Eats w CANAL+

sobota, 4 grudnia
16:55 Olympique Marsylia - Stade Brest, CANAL+ FAMILY / CANAL+ online
komentarz: Tomasz Smokowski, Michał Bojanowski
18:55 Lille OSC - ESTAC Troyes, CANAL+ online
20:55 RC Lens - Paris SG, CANAL+ FAMILY / CANAL+ online
komentarz: Krzysztof Marciniak, Marek Jóźwiak

niedziela, 5 grudnia
12:55 AS Saint-Etienne - Stade Rennes, CANAL+ online
16:55 OGC Nice - RC Strasbourg, CANAL+ SPORT2
komentarz: Artur Kwiatkowski, Piotr Grabowski
20:40 Girondins Bordeaux - Olympique Lyon, nSport+
komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak

Plan transmisji NBA w CANAL+

noc z piątku na sobotę, 3/4 grudnia
04:00 Golden State Warriors - Phoenix Suns, CANAL+SPORT
komentarz: Wojciech Michałowicz, Waldemar Kijanowski

sobota, 4 grudnia
19:00 New York Knicks - Denver Nuggets, CANAL+ NOW
komentarz: Artur Kwiatkowski, Hubert Radke

niedziela, 5 grudnia
21:30 Cleveland Cavaliers - Utah Jazz, CANAL+SPORT2
komentarz: Wojciech Michałowicz, Kamil Chanas

Inne transmisje sportowe w CANAL+

piątek, 3 grudnia
20:30 Trzeci Wiraż, nSport+
redakcja: Marcin Majewski
20:55 LaLiga Smartbank: Huesca - Valladolid, CANAL+ online

sobota, 4 grudnia
18:10 LaLiga Smartbank: Fuenlabrada - Almeria, CANAL+ online
18:45 Ice Speedway: indywidualne Mistrzostwa Europy, nSport+
komentarz: Michał Łopaciński, Krzysztof Cegielski

niedziela, 5 grudnia
10:00 Wysoki Pressing, CANAL+SPORT
prowadząca: Daria Kabała-Malarz
11:55 Futsal Ekstraklasa: Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice, nSport+
komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda
18:25 Liga ACB: Barca - Bitci Baskonia, nSport+
komentarz: Gabriel Rogaczewski, Wojciech Michałowicz
20:25 LaLiga Smartbank: Las Palmas - Sporting Gijon, CANAL+ online