Weekendowy plan transmisji sportowych w CANAL+ [5-7 sierpnia]

Plan transmisji 4. kolejki PKO BP Ekstraklasy

piątek, 5 sierpnia
17:40 Stal Mielec - Cracovia, CANAL+ SPORT
komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow
20:25 Legia Warszawa - Piast Gliwice, CANAL+ SPORT
komentarz: Michał Mitrut, Tomasz Wieszczycki

sobota, 6 sierpnia
14:40 Lechia Gdańsk - Korona Kielce, CANAL+ SPORT
komentarz: Piotr Glamowski, Radosław Majdan
17:10 Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom, CANAL+ SPORT
komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
19:30 Śląsk Wrocław - Widzew Łódź, CANAL+ SPORT
komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski
22:00 Liga+, CANAL+ SPORT
prowadzący: Michał Wodziński

niedziela, 7 sierpnia
14:40 Warta Poznań - Pogoń Szczecin, CANAL+ SPORT
komentarz: Piotr Laboga, Wojciech Jagoda
17:10 KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań, CANAL+ SPORT
komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski
19:30 Górnik Zabrze - Raków Częstochowa, CANAL+ SPORT
komentarz: Adam Marchlński, Kamil Kosowski
22:00 Liga+ Extra, CANAL+ SPORT
prowadzący: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń

poniedziałek, 8 sierpnia
18:40 Wisła Płock - Miedź Legnica, CANAL+ SPORT
komentarz: Rafał Dębiński, Adam Szała


Plan trasmisji 1. kolejki Premier League (Viaplay)

sobota, 6 sierpnia
13:25 Fulham FC - Liverpool FC, CANAL+ SPORT2

niedziela, 7 sierpnia
14:55 Manchester United - Brighton & Hove, CANAL+ PREMIUM

 

Plan transmisji 1. kolejki Ligue 1 Uber Eats

piątek, 5 sierpnia
20:55 Olympique Lyon - AC Ajaccio, CANAL+ SPORT5
komentarz: Krzysztof Marciniak, Marek Jóźwiak

sobota, 6 sierpnia
16:55 RC Strasbourg - AS Monaco, CANAL+ SPORT2
komentarz: Artur Kwiatkowski, Michał Bojanowski
20:55 Clermont Foot - Paris SG, CANAL+ SPORT2
komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki

niedziela, 7 sierpnia
12:55 Toulouse FC - OGC Nice, CANAL+ SPORT2
komentarz: Artur Kwiatkowski, Tomasz Wieszczycki
14:55 RC Lens - Stade Brest, CANAL+ SPORT2
komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Bojanowski
20:40 Olympique Marsylia - Stade Reims, CANAL+ SPORT2
komentarz: Rafał Dębiński, Igor Lewczuk


Plan transmisji żużlowych

PGE Ekstraliga

niedziela, 7 sierpnia
16:30 For Nature Solutions Apator Toruń - Betard Sparta Wrocław, CANAL+ SPORT5
komentarz: Maciej Noskowicz, Patryk Malitowski
19:15 Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów, CANAL+ SPORT5
komentarz: Tomasz Dryła, Dawid Stachyra

eWinner 1. Liga Żużlowa

sobota, 6 sierpnia
14:00 H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Stelmet Falubaz Zielona Góra, CANAL+ SPORT5

niedziela, 7 sierpnia
13:55 Trans MF Landshut Devils - Cellfast Wilki Krosno, CANAL+ FAMILY
komentarz: Edward Durda, Tomasz Bajerski
14:00 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz, CANAL+ SPORT5
komentarz: Michał Mitrut, Wojciech Dankiewicz


Plan transmisji WTA

WTA 500 w San Jose

piątek, 5 sierpnia
20:00 ćwierćfinał #1, CANAL+ SPORT2
komentarz: Bartosz Ignacik, Dawid Celt
22:00 ćwierćfinał #2, CANAL+ SPORT2
komentarz: Bartosz Ignacik, Klaudia Jans-Ignacik
01:30 ćwierćfinał #3, CANAL+ SPORT2
komentarz: Marek Furjan, Michał Przysiężny
04:00 ćwierćfinał #4, CANAL+ SPORT2
komentarz: Marek Furjan, Michał Przysiężny

noc z soboty na niedzielę 6/7 sierpnia
00:00 półfinał #1, CANAL+ SPORT
komentarz:Bartosz Ignacik, Klaudia Jans-Ignacik
02:00 półfnał #2, CANAL+ SPORT
komentarz: Marek Furjan, Michał Przysiężny

noc z niedzieli na poniedziałek 7/8 sierpnia
01:00 finał, CANAL+ SPORT
komentarz: Marek Furjan, Dawid 

WTA 250 w Waszyngtonie

piątek, 5 sierpnia
20:00 mecze ćwierćinałowe, CANAL+ online

sobota, 6 sierpnia
20:00 mecze półfinałowe, CANAL+ online

niedziela, 7 sierpnia
20:30 finał, CANAL+ online

 

Premier Padel Madryt 2022

piątek, 5 sierpnia
18:00 mecze półfinałowe, CANAL+ online

sobota, 6 sierpnia
19:00 finał, CANAL+ online


Inne transmisje

piątek, 5 sierpnia
12:00 Hola Lewy. Prezentacja Roberta Lewandowskiego w Barcelonie, CANAL+ SPORT
prowadzący: Tomasz Ćwiąkała

niedziela, 7 sierpnia
10:00 Wysoki pressing, CANAL+ SPORT
prowadzący: Rafał Dębiński