W piątym sezonie poznamy Kanapowczynie! Pięć odważnych kobiet stoczy walkę z niezdrowymi nawykami i spróbuje zrzucić wagę pod okiem trenera.
W drugim sezonie na dietetycznym celowniku Krzysztofa Ferenca znajdą się mieszkanki okolic Wrocławia!