/mms-images-prod.pl.canalplus.com/exported/11840000/A_11849486.jpg)
25 stycznia w Radomiu odbyła się gala XTB KSW 102, w trakcie której doszło do starcia o pas wagi koguciej. Fani zobaczyli w okrągłej klatce dziewięć ekscytujących pojedynków. W walce wieczoru były czempion, a dziś numer jeden rankingu, Sebastian Przybysz, zmierzył się z numerem dwa, doświadczonym Bruno Azevedo. Do klatki weszli też między innymi: Patryk Kaczmarczyk czy Radosław Paczuski.
Informacje techniczne
- Jakość obrazu :
- Jakość dźwięku :
- Kraj : Polska
- Kontrola rodzicielska :
- Języki : Polski